איתור נזילות מים

איתור נזילות מים – באמצעים המתקדמים ביותר

איתור נזילות מים ניתן לעשות היום בשיטות חדשניות, ללא הרס קירות ועקירת רצפה, כמו שהיו נוהגים לעשות בעבר, כדי להגיע למקור של הנזילה. היום מיישמים שיטות טכנולוגיות חדשות לצורך איתור נזילות באמצעות החדרת סיבים אופטיים לצנרת, שימוש במצלמת אינפרה אדום, סקירות והדמיות תרמיות ועוד. אלה רק חלק מהשכלולים והטכנולוגיות הנהוגות היום לצורך איתור נזילות מים. 

איתור נזילות מים נעשה גם במסגרת של איתור ליקויי בנייה. כך מוצאים את הפתרון הכי מהיר לכל בעיה. לא צריך לחפור, ולא להרוס והבית לא הופך לאתר בנייה. איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית, מאפשר לזהות בוודאות את מקום הנזילה, מוקדי הרטיבות בקירות, ברצפה או בתקרה , גילוי כשלים באיטום של מרפסות, חדרי אמבטיה, גגות, מרתפים ועוד. 

היום באמצעות מכשור מתקדם ומשוכלל, אין צורך "לנחש" איפה הבעיה. פשוט מאתרים אותה עם המצלמה התרמית ופותרים את זה נקודתית, בלי להרוס את כל הבית. 

 

רוצים לקנות בית? בדקו אם יש נזילה

הרבה פעמים אנשים לא בודקים את הבית או הדירה שהם קונים, וממש קצת אחרי זה הם מגלים שיש רטיבות בבית. איתור נזילות מים בבית תוך סריקת הצנרת, זו פעולה חשובה ומשמעותית שצריך לעשות בכל דירה או בית חדש או מיד שנייה. בצורה זו תוכלו לגלות נזילות ואת המסלול של המים בצורה הכי יעילה. אפשר לבדוק בצורה זו צנרת מברזל, פלסטיק, נחושת ועוד ולעשות זאת באמצעים שונים ומתקדמים. אפשר גם לבדוק את הקירות והמרצפות באמצעות הדמיה תרמית תוך שימוש במצלמה תרמית, צילום פנים של הצנרת באמצעות החדרת סיבים אופטיים. רק כך תוכלו לדעת בבית יש נזילה או דליפה כלשהי. פיצוץ בצינור או אפילו סדק קטן, שמים לא צריכים יותר מכך כדי לזרום ולחלחל החוצה. 

 

איפה חשוב לאתר נזילות?

נזילה בבית יכולה להיות בכל מקום שיש בו צנרת. סריקה תרמית של צינורות עשויה לחשוף את הנזילה. איתור נזילות מים במצלמה טרמית, חייב להיעשות בצנרת ובתשתית של האינסטלציה. יש לאתר את קווי הצנרת שעוברים מתחת לריצוף ובקירות. לחשוף את מקור הנזילה בצינורות הניקוז, ביוב ובצינורות המים. לאתר אם יש חדירה של מי גשם דרך הגג דרך יריעות ביטומניות, מרפסות, או נזילה במרתפים. 

המים יכולים להתגלות מתחת ליריעות ביטומניות, מתחת לפרקט, בצינורות הניקוז של המרפסת וגם חדירה של מי גשמים לכל מיני מקומות במבנה. אם לא אטמתם את הגג לקראת החורף, ויש בו סדקים או פיצוצים, מים יכולים לחלחל דרכם ולגלוש החוצה אל מעטפת הבניין. מצב כזה עלול לגרום לכך שמי גשמים יחלחלו לדיה או לבית והם עלולים לפגוע בחוזקו של המבנה, במראה שלו וכמובן בבריאות.

 

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

חימום תת רצפתי מים

חימום תת רצפתי מחיר

חימום תת רצפתי מחיר – כל מה שחשוב למי שמחפשים פיתרון אופטימלי ולאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר… חימום תת רצפתי מחירים ובכלל יותר ויותר אנשים בשנים האחרונות בוחרים להשתמש בחימום תת רצפתי כאמצעי החימום העיקרי לביתם. התהליך מבוסס על העיקרון הפשוט שחום עולה

קרא עוד
חימום תת רצפתי משאבת חום

חימום תת רצפתי משאבת חום

חימום תת רצפתי הוא פיתרון אופטימלי לאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר… חימום תת רצפתי משאבת חום לחימום הבית חימום תת רצפתי הוא פיתרון אופטימלי לאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר…  חימום תת

קרא עוד
משאבות חום אינוורטר

משאבות חום אינוורטר

משאבות חום אינוורטר – טכנולוגית המדחסים המתקדמת בעולם הגיעה למשאבות החום וכעת גם אתה יכול להנות ממערכת חימום בטכנולוגית INVERTER משאבות חום בטכנולוגית INVERTER משאבות חום הפועלות בטכנולוגית אינוורטר  הינן בעלות מדחס בעל מהירות משתנה, המתאים את מהירות הדחיסה והפקת החום לקצב השימוש בו.ישנה אפשרות לעבודה לפי טמפרטורת המים (לחימום מי רחצה) או לפי טמפרטורת

קרא עוד

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

גלילה למעלה דילוג לתוכן