המלצות

המלצות

לקוחות ממליצים

דורון עבודי
דורון עבודי
ירושלים
קרא עוד
חברת ספקטרום אמינה עם בעלי מקצוע ברמה הגבוה ביותר. צוות בלתי רגיל, אמין שעמד בכל הציפיות והזמנים עם עבודה מקצועית ומסודרת. המערכת הותקנה בביתי לפני כשלוש שנים. לאורך כל הדרך היו שאלות, בקשות לגבי אופן הפעלת המערכת בחורף ובקיץ (חימום מים חמים בלבד), כיוונים בתחילת הדרך... תמיד יש מענה מיידי של צוות מקצועי עם הרבה סובלנות, פגשנו חברה צעירים שעמדו בכל הציפיות לגבי מערכת החימום. מדובר במערכת חסכונית וידידותית למשתמש ואני מודה בכל יום לספקטרום על השירות והתמיכה.
שגיא הררי
שגיא הררי
מיתר
קרא עוד
מערכת החימום התת רצפתי הותקנה אצלנו לפני כחצי שנה והיא הוכיחה את עצמה הרבה מעבר למצופה!!! השירות של ספקטרום היה אדיב וסבלני ובעיקר מקצועי. עמידה מלאה בזמנים, עבודה נקייה וקפדנית, זמינות תמידית ומענה לכל שאלה (כולל אלו שלא חשבנו לשאול). מומלץ מאוד
תומר איבגי
אשקלון
קרא עוד
"הדבר הנפלא ביותר שהילדים שלי לא חולים המערכת אצלי 3 שנים אין מה להשוות היא בהחלט שפרה את איכות החיים של משפחתי אני לא רואה את עצמי ללא חימום תת רצפתי"
גיל מור
כפר תבור
קרא עוד
"התקנו מערכת חימום תת רצפתי לבית חדש - שרות מקצועי ויעיל של חברת ספקטרום גם בהתקנה וגם לאחר מכן במתן מענה מהיר ואיכותי."
שלומית יורדן
רחובות
קרא עוד
"התקנו מערכת חימום תת רצפתי לבית חדש - שרות מקצועי ויעיל של חברת ספקטרום גם בהתקנה וגם לאחר מכן במתן מענה מהיר ואיכותי."
עמוס מימון
טבריה
קרא עוד
"חברת ספקטרום ביצעה אצלנו מערכת חימום מים למיקווה. העבודה בוצעה במקצועיות מיטבית ואיכותית ולשביעות רצון הלקוח. ברצוני לציין ולשבח את אביעד ואדם על ההתקנה המעולה ,על השירות והמענה המהיר לכל שאלה והסבר בתפעול המערכת ,וכמובן הליווי הצמוד אותו הם נותנים ומעניקים לכל אורך הדרך. יישר כוח תמשיכו כך חברה מקצועית. ממליץ בחום."
פנינה כהן
חיפה
קרא עוד
"שמי פנינה כהן אני התקנתי משאבת חום בבית שלי , מעבר לזה שה גן עדן עלי אדמות שנעים וכיף בבית תענוג גדול לדעת שמאחורי המוצר עומד אדם שנותן פתרון נכון ומהיר וללא עליות מיותרות תוך כדי אכפתיות ונכונות לעזור ממליצה בחום"
הקודם
הבא

שלחו לנו את ההמלצה שלכם!

קיבלתם שירות מאיתנו והייתם רוצים להמליץ גם לאחרים?
שלחו לנו את ההמלצה שלכם בטופס המצורף ואנו נפרסם אותה כאן באתר.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

דילוג לתוכן