המלצות

המלצות

לקוחות ממליצים

דורון עבודי
דורון עבודי
ירושלים
Read More
חברת ספקטרום אמינה עם בעלי מקצוע ברמה הגבוה ביותר. צוות בלתי רגיל, אמין שעמד בכל הציפיות והזמנים עם עבודה מקצועית ומסודרת. המערכת הותקנה בביתי לפני כשלוש שנים. לאורך כל הדרך היו שאלות, בקשות לגבי אופן הפעלת המערכת בחורף ובקיץ (חימום מים חמים בלבד), כיוונים בתחילת הדרך... תמיד יש מענה מיידי של צוות מקצועי עם הרבה סובלנות, פגשנו חברה צעירים שעמדו בכל הציפיות לגבי מערכת החימום. מדובר במערכת חסכונית וידידותית למשתמש ואני מודה בכל יום לספקטרום על השירות והתמיכה.
שגיא הררי
שגיא הררי
מיתר
Read More
מערכת החימום התת רצפתי הותקנה אצלנו לפני כחצי שנה והיא הוכיחה את עצמה הרבה מעבר למצופה!!! השירות של ספקטרום היה אדיב וסבלני ובעיקר מקצועי. עמידה מלאה בזמנים, עבודה נקייה וקפדנית, זמינות תמידית ומענה לכל שאלה (כולל אלו שלא חשבנו לשאול). מומלץ מאוד
תומר איבגי
אשקלון
Read More
"הדבר הנפלא ביותר שהילדים שלי לא חולים המערכת אצלי 3 שנים אין מה להשוות היא בהחלט שפרה את איכות החיים של משפחתי אני לא רואה את עצמי ללא חימום תת רצפתי"
גיל מור
כפר תבור
Read More
"התקנו מערכת חימום תת רצפתי לבית חדש - שרות מקצועי ויעיל של חברת ספקטרום גם בהתקנה וגם לאחר מכן במתן מענה מהיר ואיכותי."
שלומית יורדן
רחובות
Read More
"התקנו מערכת חימום תת רצפתי לבית חדש - שרות מקצועי ויעיל של חברת ספקטרום גם בהתקנה וגם לאחר מכן במתן מענה מהיר ואיכותי."
עמוס מימון
טבריה
Read More
"חברת ספקטרום ביצעה אצלנו מערכת חימום מים למיקווה. העבודה בוצעה במקצועיות מיטבית ואיכותית ולשביעות רצון הלקוח. ברצוני לציין ולשבח את אביעד ואדם על ההתקנה המעולה ,על השירות והמענה המהיר לכל שאלה והסבר בתפעול המערכת ,וכמובן הליווי הצמוד אותו הם נותנים ומעניקים לכל אורך הדרך. יישר כוח תמשיכו כך חברה מקצועית. ממליץ בחום."
פנינה כהן
חיפה
Read More
"שמי פנינה כהן אני התקנתי משאבת חום בבית שלי , מעבר לזה שה גן עדן עלי אדמות שנעים וכיף בבית תענוג גדול לדעת שמאחורי המוצר עומד אדם שנותן פתרון נכון ומהיר וללא עליות מיותרות תוך כדי אכפתיות ונכונות לעזור ממליצה בחום"
Previous
Next

שלחו לנו את ההמלצה שלכם!

קיבלתם שירות מאיתנו והייתם רוצים להמליץ גם לאחרים?
שלחו לנו את ההמלצה שלכם בטופס המצורף ואנו נפרסם אותה כאן באתר.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

גלילה למעלה דילוג לתוכן