מהם היתרונות של חימום רצפתי ?

ללכת יחפים בבית במהלך החורף יכול לגרום לתחושה מצמררת משום הרצפה הקפואה.

על מנת לענות על צורך זה וגם לחמם את כלל הבית ניתן לעשות שימוש בחימום תת רצפתי. חימום תת רצפתי מתאפשר בכמה שיטות, חימום תת רצפתי חשמלי וחימום תת רצפתי במים.

את החימום התת רצפתי ניתן להתקין מתחת לכל סוגי המרצפות, פרקט, שיש, קרמיקה ועוד כאשר בדרך כלל מתקינים את החימום התת רצפתי במהלך שיפוץ משמעותי לדירה או בעת בניית דירה חדשה.

יתרונותיו של חימום תת רצפתי

לחימום תת רצפתי יש כמה יתרונות בולטים על פני פתרונות החימום האחרים. ראשית, בניגוד למזגן, מערכת חימום תת רצפתי מחממת את הבית שלנו מבלי ליצור תחושת יובש.

יתרון נוסף של מערכת חימום תת רצפתי הינה שהחום נשאר למשך זמן רב יותר בחלל הבית וגם ברצפה וזאת גם למשך זמן לאחר כיבוי מערכת החימום. יש לציין כי היתרון הזה הינו ההיפך מאחד החסרונות של המערכת והוא שלוקח לה על פי רוב זמן להתחיל באמת לחמם את הבית.

יתרון בולט ונוסף של מערכת חימום תת רצפתי הינה שהיא מאפשרת שמירה על אסתטיקה גבוהה בחדרי הבית וזאת משום שהמערכת הינה נסתרת מפני הדיירים כי היא שוכנת מתחת לריצוף.

ראו גם: משאבות חוםמשאבות חום לבריכה | חימום תת רצפתי | חימום תת רצפתי מים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

משאבות חום

משאבת חום – למה זה טוב

משאבת חום – משפר את איכות החיים משאבת חום הנה משאבה המשלבת טכנולוגיה חסכונית ויעילה בכל התחום של קירור וחימום ביישומים שונות. המשאבה פועלת על

קרא עוד

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות