חימום תת רצפתי באמצעות חשמל

כולם כבר יכולים לשדרג את איכות החיים וליהנות מחימום הכי איכותי והכי זול בהשוואה לכל שיטה אחרת כיום.
צרו קשר וקבלו הצעה אחרי הכל חימום הבית הוא צורך בסיסי.

חימום תת רצפתי חשמלי – נכון או לא נכון?

חברתנו  מתקינה מערכות חימום תת רצפתי חשמלי מתוך אמונה לאפשר ללקוח להשתמש במערכת באופן אופטימלי ובעלויות שימוש באמצעות פתרונות אנרגיה מובילים ועדכניים ביותר.

נסביר מדוע:

כיום, העלייה במודעות וברמת החיים מאפשרת לאנשים לחשוב על הצורך הבסיסי – חימום הבית ולשדרג אותו.

אך האם לבחור בחימום תת רצפתי חשמלי אל מול חימום תת רצפתי באמצעות מים? מי יותר טוב? מי יותר זול? מי יותר זול לשימוש? מי בטוחה יותר? מי אמין?

חימום תת רצפתי חשמלי היינה מערכת אשר עובדת בשיטה של גופי חימום הפרוסים מתחת לרצפת הבית ובכך מייצרים את החום הנדרש לחימום החלל.

מי יותר זול?

חימום תת רצפתי חשמלי היינה מערכת פשוטה יותר, מועטת רכיבים, וקלה ביותר ליישום. מכאן יוצא שהיא זולה יותר לרכישה? כמה זולה יותר? גם חצי! ממחיר מערכת חימום תת רצפתי במים מבוסס משאבת חום.

לקוחות יעדיפו לבחור להתקין חימום תת רצפתי חשמלי בעיקר מתוך שיקול זה ולחסוך אלפי שקלים רבים בעלות ההקמה. בעיקר מסתמכים על דעתו של איש המכירות שמציע גם מערכת חימום תת רצפתי מבוססת מים וגם מערכת חימום תת רצפתי על חשמל דבר היוצר ניגוד עניינים ובכך דעה לא אובייקטיבית לגבי יעילות המוצר, מבלבל? בואו נעשה סדר!

מי יותר זול לשימוש?

כמה טוב שיש פיזיקה!

בדיקה פשוטה בנושא תגלה כי כשמקור החימום הוא חשמל שמומר לחום יחס ההמרה הוא 1 קוט”ש (מרשת החשמל) = 1 קוט”ש חום = 860 קק”ל/שעה.

מתוך הבנת הנתון הבסיסי הזה ניתן לומר בהחלט: כל שיטות השונות לחימום תת רצפתי באמצעות חשמל יצליחו לכל היותר לשמור על יחס המרה זה

מערכת חימום תת רצפתי במים מבוססת משאבת חום (ראה מידע נוסף על אופן פעולת משאבת חום כאן) מנצלת מכל קוט”ש מרשת החשמל להפקת 2.8-4.5 קוט”ש חום (כתלות בתנאי הסביבה וכתלות בסוג משאבת החום), מה שהופך אותה באופן ישיר ליעילה פי 2.8-4.5 משימוש בכל מערכת חימום תת רצפתי חשמלי!

אם נתרגם את החיסכון התקופתי שיתקבל משימוש במערכת משאבת חום לעומת מערכת חשמלית – חיסכון של כ-3-4 ₪ לכל מטר בית לכל חודש חורף, המסתכם באלפי ₪ בשנה, נגלה כי לאחר שנים ספורות הפער בעלות הרכישה של המערכות ישולם בתשלומים ע”י השימוש ולאחר אותן מספר שנים נוכל להנות מחיסכון של אלפי ₪ בשנה.

לדוגמא:

בית בירושלים בשטח 150 מ”ר (חימום בית זהה למשך 24 שעות ביממה למהלך חודש חורף)

צריכת אנרגיה לחימום תת רצפתי חשמלי: 2,000-2,350 ₪/חודש

צריכת אנרגיה לחימום תת רצפתי במים: 600-750 ₪/חודש

חיסכון חודשי: כ-1,500 ₪/חודש
כ-6,000 ₪ לעונה

החזר השקעה (על הפער) כ2-4 שנים

חיסכון מצטבר על אורך חיי המוצר: 90,000 ₪ חיסכון מצטבר!

יתרונות

עלות הקמה זולה יחסית

חסרונות

בריאות

השפעות החימום החשמלי נבחנו ועודן נבחנות על מנת לתת תשובה לשאלת השפעת השדות האלקטרומגטיים והקרינה על דיירי הבית. מידע נוסף ניתן למצוא באתר האגודה למלחמה בסרטן

יעילות

על מנת להנות ממערכת חימום תת רצפתית כפי שהיא יועדה, יש להפעילה באופן רציף כל זמן שנמצאים אנשים בבית. מערכת חימום תת רצפתי חשמלי היינה מערכת חימום יקרה מאוד לשימוש (ראה לעיל), דבר המוביל מניסיונו בסופו של דבר להפסקת השימוש או למשטר שימוש מוקפד של שעות בודדות (מה שמחטיא לחלוטין את רעיון השימוש בחימום תת רצפתי)

מה אתם – הייתם עושים?

צרו קשר וקבלו הצעה אחרי הכל חימום הבית הוא צורך בסיסי

לא קר לכם?!

אל תשארו אדישים והכינו ביתכם לחורף הבא עם חימום תת רצפתי מבית ספקטרום!