הכירו את פתרונות החימום בגז

פתרונות חימום בגז

מערכת חימום תת רצפתי מבוססת גז היא הדרך היעילה, השקטה והחסכונית ביותר לחימום הבית בימי החורף הקרים.

המערכת פועלת באמצעות צינורות שמותקנים מתחת לריצוף ומחממים כך את המתחם כולו. בעבור תושבי הרי הצפון, הרי ירושלים והנגב בהם ישנם לא מעט ימים או לילות קרים מאוד, מדובר בפתרון חימום המהווה שיפור משמעותי באיכות החיים.

ניתן להתקין מערכת חימום תת רצפתי בגז מתחת לכל סוג של רצפה (כולל רצפת פרקט). במידת האפשר כדאי לבצע את ההתקנה עוד במעמד בניית הבית או במהלך תקופת שיפוצים.

יתרונות של חימום תת רצפתי בגז

המערכת מאפשרת פיזור אחיד של חום במתחם כולו. בעוד פתרונות חימום אחרים מרכזים את הפצת החום במקום אחד, מערכת שמותקנת מתחת לרצפה יודעת להפיץ חום גם באזורים מרוחקים של הבית.

לא קיימת עוד מערכת חימום שמצליחה לספק עצמת חימום זהה לכל חלקי הבית. יתרון מובהק נוסף של המערכת הוא ההפעלה השקטה. לא קיימת עוד שיטת חימום כה שקטה ומאוזנת.

אלו שמותקנת בביתם מערכת חימום ברצפה יוכלו להתהלך בבית על רצפה חמימה גם בימי החורף הקרים ביותר. תרמוסטט שיותקן בבית מאפשר שליטה על כל חלקי המערכת.

ישנה אפשרות לשלוט במערכת מרחוק עם מערכת של בית חכם.

יתרונות וחסרונות של דוד גז

התקנת דוד גז היא הדרך היחידה בה תוכלו לצרוך מים חמים ללא הפסקה וללא הגבלה. משמעות הדבר היה שיהיו לכם מים חמים בבית בכל רגע נתון ללא תלות בהפעלת הדוד החשמלי או דוד השמש.

דודי הגז מהווים שיפור באיכות החיים תוך אפשרות לצמצום צריכת החשמל בטווח הארוך. מערכות חימום בגז חוסכות לכם לא מעט כסף בעיקר כאשר מדובר בדודים גדולים.

כיצד מתחממים המים?

חימום הבית מתבצע בעזרת מים חמים שזורמים בתוך הצינורות שמותקנים מתחת לרצפה.

את המים מחממת המערכת באמצעות דוד חימום בגז שמצליח לספק את התוצאות המהירות והטובות ביותר תוך מינימום צריכת חשמל.

אלו שכבר משתמשים במערכות חימום מים בגז יודעים שלא קיימת עוד טכניקה שמסוגלת לספק כמות כמעט בלתי מוגבלת של מים חמים בזול. אתרי הנופש כולם בישראל ובעולם משתמשים היום במערכות חימום מים בגז.

כמה עולה להתקין מערכת חימום?

העלות של התקנת המערכת תהיה כמה עשרות אלפי שקלים אך בטווח הארוך מדובר בהשקעה משתלמת שחוסכת לכם לא מעט כסף. המחירים דיי דומים למחיר של משאבות חום.

התשלומים על התקנת המערכת מתקזזים עם החיסכון בצריכת החשמל לטובת חימום הבית. אם גם אתם מתמודדים בכל חורף עם חשבונות חשמל גבוהים – תגלו שאתם מחזירים את ההשקעה על התקנת המערכת במהרה.

ראו גם: חימום תת רצפתי חשמלי | חימום תת רצפתי מים

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

חימום תת רצפתי מים

חימום תת רצפתי מחיר

חימום תת רצפתי מחיר – כל מה שחשוב למי שמחפשים פיתרון אופטימלי ולאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר… חימום תת רצפתי מחירים ובכלל יותר ויותר אנשים בשנים האחרונות בוחרים להשתמש בחימום תת רצפתי כאמצעי החימום העיקרי לביתם. התהליך מבוסס על העיקרון הפשוט שחום עולה

קרא עוד
חימום תת רצפתי משאבת חום

חימום תת רצפתי משאבת חום

חימום תת רצפתי הוא פיתרון אופטימלי לאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר… חימום תת רצפתי משאבת חום לחימום הבית חימום תת רצפתי הוא פיתרון אופטימלי לאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר…  חימום תת

קרא עוד

איתור נזילות מים

איתור נזילות מים – באמצעים המתקדמים ביותר איתור נזילות מים ניתן לעשות היום בשיטות חדשניות, ללא הרס קירות ועקירת רצפה, כמו שהיו נוהגים לעשות בעבר, כדי להגיע למקור של הנזילה. היום מיישמים שיטות טכנולוגיות חדשות לצורך איתור נזילות באמצעות החדרת סיבים אופטיים לצנרת, שימוש במצלמת אינפרה אדום, סקירות והדמיות תרמיות ועוד. אלה רק חלק מהשכלולים

קרא עוד

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

גלילה למעלה דילוג לתוכן