משאבת חום – למה זה טוב

משאבת חום – משפר את איכות החיים

משאבת חום הנה משאבה המשלבת טכנולוגיה חסכונית ויעילה בכל התחום של קירור וחימום ביישומים שונות. המשאבה פועלת על משאבי מקרות אנרגיה מהסביבה כמו מים, אדמה ואוויר ולכן הטמפרטורה שהיא מייצרת היא נעימה וטבעית, היא חסכונית וגם שומרת על איכות הסביבה. 

כיום מהווה משאבת חום, את החלופה הכי חסכונית לצורך חימום מים מול אמצעים כמו תנורי גפ"מ, מזוט, סולר או חשמל.  משאבות החום פועלות ביעילות מאוד גבוהה עם מקדם נצילות COP גבוה מאוד. 

משאבות חום הפועלות בטכנולוגיה אינוונטר, הן בעלות מדחס שיש לו מהירות משתנה. מהירות הדחיסה והפקת החום מותאמים לקצב השימוש בו. לצורך חימום מים לרחצה למשל, יש אפשרות לעבוד לפי הטמפרטורה של המים או לפי הטמפרטורה של חימום להסקה. 

יתרונות של משאבת חום לחימום מים

כדי לספק מים חמים לצורך רחצה למשל, אנו נאלצים לשלם הרבה מאוד כסף על תצרוכת החשמל. כאשר משתמשים במשאבת חום, יש חיסכון של כ-10-15% בעלויות, עם נצילות אנרגטית גובה בטמפרטורה גם מתחת ל-0 מעלות. יש היום מערכות של משאבות חום שקטות מאוד עם בקר LCD חדשני. הוא כולל חיווי של רמת הטמפרטורה בכניסה וביציאה, כולל טמפרטורת מאייד. הוא בעל מדחס חדשני היוצרת יעילות אנרגטית וטמפרטורה גבוהה.  טמפרטורת המים המרבית היא עד 80 מעלות בחורף ובקיץ. יש אפשרות להפרדת השליטה בחימום של מספר צרכנים בטמפרטורות משתנות. 

משאבת חום לחימום תת רצפתי

אחד מאמצעי החימום הכי טבעיים ויעילים היום, הוא חימום תת רצפתי הפועל באמצעות משאבת חום מדובר בסוג של משאבות חום הסופחות חום מהאוויר, ומנצלות אותו לצורך חימום המים. במדינות בעלות טמפרטורה מאוד נמוכה, זה כמעט בלתי אפשרי לעשות זאת בגלל הקור שבחוץ. חימום תת רצפתי באמצעות משאבת חום בוש, שהיא משאבת חום מומלצת, אפשר להפיק מים חמים בהוצאות נמוכות, מול כל צורת חימום אחרת של מים. כאשר מדובר בהתקנה של משאבות חום לצורך חימום תת רצפתי, חשוב מאוד להתקין את המשאבה הנכונה, בהתאם לאזור ולאקלים במקום. 

משאבות החום הן אלה שמעבירות את האוויר החם מתחת לרצפה וזו מעלה את החום למעלה כמו שתמיד קורה עם חום. 

 

משאבות חום בריכות שחיה

עם עליית רמת החיים, יש גידול מתמיד בהקמה של בריכות שחייה בבתים פרטים. השיטה הכי זולה לחימום המים בבריכות שחיה, נעשה באמצעות משאבת חום. במשאבה מסוג זה יש מחליף חום טיטניום אשר באמצעותו מתבצע חימום המים. מחליף חום מסוג טיטניום מצליח להתמודד בצורה יעילה מאוד עם מים הכוללים כלור או מלחים. ראשית יש צורך להחליט באיזה מערכת לחימום בריכה  כדאי לבחור. יש מערכות של משאבות חום לחימום למשך עונה ויש לחימום לכל החורף. יש אפשרות להתקין משאבות חום שתיצור מים חמימים למשך כל עונות השנה ויש שיכולות להאריך את חמימותם של המים במשך כמה חודשים נוספים אחרי הקיץ. שווה.

אנשים שקראו את הכתבה התעניינו גם ב: חימום תת רצפתי גזחימום תת רצפתי

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

חימום תת רצפתי מים

חימום תת רצפתי מחיר

חימום תת רצפתי מחיר – כל מה שחשוב למי שמחפשים פיתרון אופטימלי ולאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר… חימום תת רצפתי מחירים ובכלל יותר ויותר אנשים בשנים האחרונות בוחרים להשתמש בחימום תת רצפתי כאמצעי החימום העיקרי לביתם. התהליך מבוסס על העיקרון הפשוט שחום עולה

קרא עוד
חימום תת רצפתי משאבת חום

חימום תת רצפתי משאבת חום

חימום תת רצפתי הוא פיתרון אופטימלי לאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר… חימום תת רצפתי משאבת חום לחימום הבית חימום תת רצפתי הוא פיתרון אופטימלי לאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר…  חימום תת

קרא עוד

איתור נזילות מים

איתור נזילות מים – באמצעים המתקדמים ביותר איתור נזילות מים ניתן לעשות היום בשיטות חדשניות, ללא הרס קירות ועקירת רצפה, כמו שהיו נוהגים לעשות בעבר, כדי להגיע למקור של הנזילה. היום מיישמים שיטות טכנולוגיות חדשות לצורך איתור נזילות באמצעות החדרת סיבים אופטיים לצנרת, שימוש במצלמת אינפרה אדום, סקירות והדמיות תרמיות ועוד. אלה רק חלק מהשכלולים

קרא עוד

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

גלילה למעלה דילוג לתוכן