מהם היתרונות של חימום רצפתי ?

ללכת יחפים בבית במהלך החורף יכול לגרום לתחושה מצמררת משום הרצפה הקפואה.

על מנת לענות על צורך זה וגם לחמם את כלל הבית ניתן לעשות שימוש בחימום תת רצפתי. חימום תת רצפתי מתאפשר בכמה שיטות, חימום תת רצפתי חשמלי וחימום תת רצפתי במים.

את החימום התת רצפתי ניתן להתקין מתחת לכל סוגי המרצפות, פרקט, שיש, קרמיקה ועוד כאשר בדרך כלל מתקינים את החימום התת רצפתי במהלך שיפוץ משמעותי לדירה או בעת בניית דירה חדשה.

יתרונותיו של חימום תת רצפתי

לחימום תת רצפתי יש כמה יתרונות בולטים על פני פתרונות החימום האחרים. ראשית, בניגוד למזגן, מערכת חימום תת רצפתי מחממת את הבית שלנו מבלי ליצור תחושת יובש.

יתרון נוסף של מערכת חימום תת רצפתי הינה שהחום נשאר למשך זמן רב יותר בחלל הבית וגם ברצפה וזאת גם למשך זמן לאחר כיבוי מערכת החימום. יש לציין כי היתרון הזה הינו ההיפך מאחד החסרונות של המערכת והוא שלוקח לה על פי רוב זמן להתחיל באמת לחמם את הבית.

יתרון בולט ונוסף של מערכת חימום תת רצפתי הינה שהיא מאפשרת שמירה על אסתטיקה גבוהה בחדרי הבית וזאת משום שהמערכת הינה נסתרת מפני הדיירים כי היא שוכנת מתחת לריצוף.

ראו גם: משאבות חוםמשאבות חום לבריכה | חימום תת רצפתי | חימום תת רצפתי מים

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

חימום תת רצפתי מים

חימום תת רצפתי מחיר

חימום תת רצפתי מחיר – כל מה שחשוב למי שמחפשים פיתרון אופטימלי ולאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר… חימום תת רצפתי מחירים ובכלל יותר ויותר אנשים בשנים האחרונות בוחרים להשתמש בחימום תת רצפתי כאמצעי החימום העיקרי לביתם. התהליך מבוסס על העיקרון הפשוט שחום עולה

קרא עוד
חימום תת רצפתי משאבת חום

חימום תת רצפתי משאבת חום

חימום תת רצפתי הוא פיתרון אופטימלי לאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר… חימום תת רצפתי משאבת חום לחימום הבית חימום תת רצפתי הוא פיתרון אופטימלי לאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר…  חימום תת

קרא עוד

איתור נזילות מים

איתור נזילות מים – באמצעים המתקדמים ביותר איתור נזילות מים ניתן לעשות היום בשיטות חדשניות, ללא הרס קירות ועקירת רצפה, כמו שהיו נוהגים לעשות בעבר, כדי להגיע למקור של הנזילה. היום מיישמים שיטות טכנולוגיות חדשות לצורך איתור נזילות באמצעות החדרת סיבים אופטיים לצנרת, שימוש במצלמת אינפרה אדום, סקירות והדמיות תרמיות ועוד. אלה רק חלק מהשכלולים

קרא עוד

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

גלילה למעלה דילוג לתוכן