מה עדיף יותר – חימום תת רצפתי בגז או חשמלי?

הבחירה במערכת חימום תת רצפתי הפכה בשנים האחרונות לבחירה המועדפת ביותר בקרב הציבור כך שרבים מבקשים להוסיף חימום תת רצפתי לביתם. ההתפתחות הטכנולוגית הובילה לכך שקיימות טכניקות שונות לחימום תת רצפתי. בשורות הבאות ננסה להבין מה עדיף יותר – חימום תת רצפתי בגז או חשמלי?

חימום תת רצפתי בגז

למעשה מדובר בדרך יעילה וחסכונית במיוחד לחימום הרצפה. מערכת חימום תת רצפתי בגז מופעלת באמצעות צינורות אשר מותקנים מתחת לריצוף ובהם זורמים מים חמים. את המים מחמם דוד הגז שמותקן מה שמאפשר חימום מהיר וטוב במינימום צריכת חשמל.

בין היתרונות הבולטים של חימום תת רצפתי בגז הינה העובדה כי ניתן להתקין בכל סוג של רצפה אפילו רצפת פרקט.

כמו כן, חימום תת רצפתי בגז מאפשר חימום אחיד נעים וקבוע של כל חלל הבית וזאת בטכנולוגיה שקטה שאינה רועשת ומאפשרת שגרת חיים רגועה שלווה וכמובן נעימה.

חימום תת רצפתי בגז מאפשר צמצום בצריכת החשמל ובהתאם גם חסכון בכסף.

החיסרון של חימום תת רצפתי בגז הינה העובדה כי התקנת המערכת מסתכמת בעלויות גבוהות. כמו כן, יש צורך בשיפוץ נרחב של הבית ולכן מומלץ לבצע זאת בשלב הבנייה או כאשר מתכננים שיפוץ.

חימום תת רצפתי חשמלי

מערכת חימום תת רצפתי חשמלי הינה גופי חום המותקנים מתחת לרצפה ומאפשרת חימום מרצפות הבית לטמפרטורה נעימה ונוחה.

ניתן לראות כי רבים בוחרים בחימום תת רצפתי חשמלי שכן עלות הקמת המערכת יחסית זולה בהשוואה לחימום תת רצפתי חשמלי.

עם זאת, עלויות התפעול של מערכת חימום תת רצפתי חשמלי הינן יקרות ומגבירות את צריכת החשמל החודשית באופן משמעותי. חימום תת רצפתי חשמלי אינו עושה רעש ומפריע כדוגמת מזגנים ומפזרי חום שונים.

לסיכום, ניתן לראות כי היתרונות הבולטים שבחימום תת רצפתי הן באמצעות גז והן באמצעות חשמל הינה העובדה כי ניתן ליהנות מבית חמים ונעים בימי החורף הקרים וזאת בכל החדרים.

כמו כן , חימום תת רצפתי אינו מייבש את האוויר בבית וגורם למחנק או כאבי ראש אלא מאפשר חימום אחיד ונעים בכל חדרי הבית אפילו בחדר השירותים.

אז אם כבר החלטתם בחימום תת רצפתי מומלץ להיעזר בחברה מקצועית ומנוסה שתדע להתאים לכם בדיוק חימום תת רצפתי שיענה על דרישותיכם.

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

חימום תת רצפתי מים

חימום תת רצפתי מחיר

חימום תת רצפתי מחיר – כל מה שחשוב למי שמחפשים פיתרון אופטימלי ולאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר… חימום תת רצפתי מחירים ובכלל יותר ויותר אנשים בשנים האחרונות בוחרים להשתמש בחימום תת רצפתי כאמצעי החימום העיקרי לביתם. התהליך מבוסס על העיקרון הפשוט שחום עולה

קרא עוד
חימום תת רצפתי משאבת חום

חימום תת רצפתי משאבת חום

חימום תת רצפתי הוא פיתרון אופטימלי לאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר… חימום תת רצפתי משאבת חום לחימום הבית חימום תת רצפתי הוא פיתרון אופטימלי לאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר…  חימום תת

קרא עוד

איתור נזילות מים

איתור נזילות מים – באמצעים המתקדמים ביותר איתור נזילות מים ניתן לעשות היום בשיטות חדשניות, ללא הרס קירות ועקירת רצפה, כמו שהיו נוהגים לעשות בעבר, כדי להגיע למקור של הנזילה. היום מיישמים שיטות טכנולוגיות חדשות לצורך איתור נזילות באמצעות החדרת סיבים אופטיים לצנרת, שימוש במצלמת אינפרה אדום, סקירות והדמיות תרמיות ועוד. אלה רק חלק מהשכלולים

קרא עוד

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

גלילה למעלה דילוג לתוכן