חימום תת רצפתי חשמלי עלויות

חימום תת רצפתי חשמלי עלויות

סוגיית חימום הבית איננה פשוטה כלל. בעיקר כאשר מדובר בבית גדול, אשר הוצאות החשמל שלו גדולות גם כך.
בעלי בתים ישקיעו כמה שיותר כדי למצוא את שיטת החימום הכי משתלמת גם מבחינה כלכלית אבל גם מבחינת נוחות.
חימום בבית צריך להיות נעים ומווסת. הוא לא צריך להרגיש כאילו אנחנו עומדים מול תנור מחומם שפולט אדים רותחים עלינו. הוא צריך להיות בטמפרטורה שהגוף סובל.
במקומות קרים מאוד כמו למשל בארץ ברמת הגולן, גם בלילה מדליקים חימום ויש הבדל בין "לרתוח" מתחת לשמיכות לבין להתחמם בנועם.

למי שצריך לחמם את הבית שלו יש כמה אפשרויות היום לעשות זאת. רבים משתמשים בקמין ביתי הפועל על נפט או עצים. יש תנורי חשמל גדולים שיכולים לחמם בית גדול. חלק ניכר משתמשים לצורך חימום בית במזגן, אבל זו האפשרות הכי מלאכותית והכי יקרה. מלבד חום אנשים מחפשים גם איכות של חום ואחד משיטות החימום, אשר מסוגלות להעניק זאת זהו חימום תת רצפתי חשמלי.

מה זה חימום תת רצפתי חשמלי?

חימום תת רצפתי חשמלי עובד כמו שמיכה חשמלית. מתחת לרצפה מניחים רשת של גופי חימום. אלה מתחברים לחשמל, מזרימים חום והוא כהרגלו נפלט למעלה, מעבר לרצפה ומצליח לחמם את הבית.
אומנם החורף בארץ אינו ארוך, אבל באזורים כמו למשל רמת הגולן או הדרום יש קרה גדולה, שגם אתה צריך לדעת להתמודד בבתים, חימום תת רצפתי חשמלי יוצר חום טבעי, שלא כמו מזגן.
זהו חום מווסת עם טמפרטורה אחידה.
חום נעים שגם מצליח ליצור בית חם ונעים. העלויות הן נמוכות וזוהי בעצם שיטת חימום הרבה יותר חסכונית מכל מזגן.
יש גם כאלה שאומרים על מערכות חימום אחרות, שהן מצליחות לחמם את הבית אבל לא אותם, יש לזה קשר ישיר לשיטה בה מחממים את הבית.

איך לחמם את הבית?

אנשים שמתגוררים באזורים קרים ולא רק בארץ, בוחרים בחימום תת רצפתי חשמלי, כי הוא מצליח להזרים אוויר חם לכל הבית, גם אם מדובר בבית גדול.
זוהי הרבה פעמים הבעיה של שיטות חימום אחרות, שהן לא מצליחות באמת לחמם את כל חלל הבית ובוודאי לא כאשר מדובר על דופלקס או בית פרטי של כמה קומות.
עם החימום המוצע אין שום סיכוי שהחום לא ימריא למעלה, עד לקומה השנייה ויהפוך לכם בחורף הקרוב את הבית לחם ונעים מאוד.

חזרה אל דף הבית – ספקטרום אנרגיה

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

חימום תת רצפתי מים

חימום תת רצפתי מחיר

חימום תת רצפתי מחיר – כל מה שחשוב למי שמחפשים פיתרון אופטימלי ולאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר… חימום תת רצפתי מחירים ובכלל יותר ויותר אנשים בשנים האחרונות בוחרים להשתמש בחימום תת רצפתי כאמצעי החימום העיקרי לביתם. התהליך מבוסס על העיקרון הפשוט שחום עולה

קרא עוד
חימום תת רצפתי משאבת חום

חימום תת רצפתי משאבת חום

חימום תת רצפתי הוא פיתרון אופטימלי לאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר… חימום תת רצפתי משאבת חום לחימום הבית חימום תת רצפתי הוא פיתרון אופטימלי לאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר…  חימום תת

קרא עוד

איתור נזילות מים

איתור נזילות מים – באמצעים המתקדמים ביותר איתור נזילות מים ניתן לעשות היום בשיטות חדשניות, ללא הרס קירות ועקירת רצפה, כמו שהיו נוהגים לעשות בעבר, כדי להגיע למקור של הנזילה. היום מיישמים שיטות טכנולוגיות חדשות לצורך איתור נזילות באמצעות החדרת סיבים אופטיים לצנרת, שימוש במצלמת אינפרה אדום, סקירות והדמיות תרמיות ועוד. אלה רק חלק מהשכלולים

קרא עוד

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

גלילה למעלה דילוג לתוכן