איך חימום תת רצפתי משדרג לנו את איכות החיים?

בכמעט כל בית בישראל יש היום מזגן. למזגן יתרונות רבים במיוחד בימי הקיץ החמים בהם הוא מסוגל לקרר אותנו אך לו וגם לפתרונות המאפשרים חימום אחרים יש חסרונות שהם מתקשים להתגבר עליהם.

מזגן למשל, אמנם מצליח לחמם את האוויר בבית אך הוא גם מייבש אותו באותו הזמן וגורם לתחושת מחנק ולפתרונות חימום אחרים יש חסרונות בולטים אחרים כפי שחלקם תכף יצוינו.

החימום התת רצפתי נעשה פופולארי יותר ויותר בשנים האחרונות כפתרון החימום האידיאלי בעבור בתים ולמעשה, היום הוא מותקן במבנים חדשים רבים כסטנדרט ורבים מבקשים להתקינו בעת שיפוץ גדול בבית ולא בכדי, חימום תת רצפתי מסוגל לשדרג לנו את איכות החיים במידה ניכרת אבל כיצד?

מהו חימום תת רצפתי?

חימום תת רצפתי כשמו, הינו מערכת חימום אשר ממוקמת מתחת לחיפוי הרצפה.

החימום התת רצפתי יכול להיות מבוסס על מערכת חשמלית או על מים. כאשר החימום מבוסס על מים, ניתן לבצע את פעולת חימום המים שזורמים בצינורות מתחת לרצפה באמצעות משאבת חום.

כאשר החימום התת רצפתי הינו חשמלי, החימום מתבצע על ידי גופי חימום מתחת לרצפה שמופעלים על ידי חשמל.

מהם היתרונות של חימום תת רצפתי?

בין אם עושים שימוש בחימום תת רצפתי חשמלי או על מים, הם חולקים כמה יתרונות בולטים זהים. ראשית, מדובר בחימום האסתטי ביותר מפני שהוא פשוט איננו נראה לעין בתוך הבית וזאת בשונה מאמצעי חימום רבים אחרים.

שנית, הוא מחמם קודם כל את הרצפה והדבר מאפשר לנו ללכת יחפים או עם גרביים בבית במהלך החורף תוך כדי הרגשת חמימות נעימה.

כאשר מדובר בחימום חללים, החימום התת רצפתי מצטיין גם באחידות טמפרטורות בכלל חללי הבית. במידה ואתם מעוניינים להסתובב בבית ולהרגיש טמפרטורה אחת אחידה שמאפיינת את כל הבית, חימום תת רצפתי כנראה תהיה האופציה המועדפת עליכם.

במיוחד כאשר בוחרים בחימום תת רצפתי על מים המחוממים על ידי משאבת חום, החימום התת רצפתי שעלות התקנתו איננה זולה, יכול לחסוך לנו כסף רב במהלך הזמן על ידי חיסכון באנרגיית חשמל בהם עושים שימוש מכשירי החימום השונים.

ראו גם: משאבת חום מחירמשאבות חום לבריכה | חימום רצפתי

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

חימום תת רצפתי מים

חימום תת רצפתי מחיר

חימום תת רצפתי מחיר – כל מה שחשוב למי שמחפשים פיתרון אופטימלי ולאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר… חימום תת רצפתי מחירים ובכלל יותר ויותר אנשים בשנים האחרונות בוחרים להשתמש בחימום תת רצפתי כאמצעי החימום העיקרי לביתם. התהליך מבוסס על העיקרון הפשוט שחום עולה

קרא עוד
חימום תת רצפתי משאבת חום

חימום תת רצפתי משאבת חום

חימום תת רצפתי הוא פיתרון אופטימלי לאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר… חימום תת רצפתי משאבת חום לחימום הבית חימום תת רצפתי הוא פיתרון אופטימלי לאנשים שרוצים דרך איכותית ויעילה לחמם את ביתם. אין כמו ללכת על רצפה חמה ביום חורף קר…  חימום תת

קרא עוד

איתור נזילות מים

איתור נזילות מים – באמצעים המתקדמים ביותר איתור נזילות מים ניתן לעשות היום בשיטות חדשניות, ללא הרס קירות ועקירת רצפה, כמו שהיו נוהגים לעשות בעבר, כדי להגיע למקור של הנזילה. היום מיישמים שיטות טכנולוגיות חדשות לצורך איתור נזילות באמצעות החדרת סיבים אופטיים לצנרת, שימוש במצלמת אינפרה אדום, סקירות והדמיות תרמיות ועוד. אלה רק חלק מהשכלולים

קרא עוד

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

גלילה למעלה דילוג לתוכן